Oto logo strony. Piękne ono jest

Pożegnanie lata

Ocena 0/5

W ciepłe i słoneczne popołudnie 28 września w ogrodzie OPS  spotkali się Seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Pniewach i Dziennego Pobytu ,,Promesa” z Grodziska Wlkp. Przy rytmach muzyki biesiadnej granej  przez  pana Jacka Mikołajczaka wszyscy uczestnicy pląsali i wspólnie śpiewali. 
 W przerwach przeprowadzono różne  konkursy , które wszystkim dostarczyły porcji dobrego humoru , a ,,zielony parkiet” zajmowali zwolennicy tańca. Spotkanie zakończono wspólnym zdjęciem.

Pożegnanie lata w DDS

 

 

Galeria zdjęć

Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (9) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (10) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (11) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (12) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (1) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (2) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (3) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (4) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (5) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (6) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (7) Pożegnanie lata w Dziennym Domu Seniora (8)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności