Oto logo strony. Piękne ono jest

Seniorzy nad morzem

Ocena 0/5

W słoneczny poranek 29.05.2025 r.  Pniewscy Seniorzy wyruszyli na wycieczkę nad morze do Dziwnowa , podczas której czekało na nich wiele niespodzianek. Po przybyciu na miejsce i rozlokowaniu się Seniorzy udali się na obiad po czym wspólnie przywitali się z morzem. Piątkowy poranek uczestnicy rozpoczęli gimnastyką, którą kontynuowali każdego ranka, wieczorem spotkali się pod altanką aby wspólnie pośpiewać. W sobotę po śniadaniu wypłynęliśmy w rejs statkiem po morzu, wieczorem natomiast był czas na integrację podczas wspólnego ogniska oraz  zabawy tanecznej. Kolejny dzień  po gimnastyce i śniadaniu uczestnicy wyjazdu skorzystali z prawa wyborczego i udali się na wybory prezydenckie. Był również czas na spacery oraz wygrzewanie się na słoneczku i korzystanie z kąpieli słonecznych, a wieczorem Seniorzy otrzymali zaproszenie od pensjonariuszy ośrodka z Kalisza na wspólną biesiadę, która zaowocowała wspaniałą integracją. Poniedziałek wszyscy rozpoczęli  od porannej gimnastyki, następnie wspólne śniadanie oraz czas wolny na zakupy i plażowanie. Następny dzień to poranna gimnastyka, śniadanie, obiad a po kolacji wszyscy wyruszyli, aby pożegnać się z morzem, tradycją której nie mogło zabraknąć był chrzest osób, które na wycieczkę jechały po raz pierwszy. Przy wspólnych śpiewach nad brzegiem morza Seniorzy podziwiali zachód słońca. Następnego dnia wszyscy wyruszyli w drogę powrotną do domu.  

Wyjazd nad morze został zrealizowany w ramach projektu p.n. „ Morska przygoda Seniorów- integracja, zdrowie, relaks” częściowo dofinansowany ze środków Gminy Pniewy z zadania publicznego „Turystyka i Krajoznawstwo” na rok 2025

Herb Miasta Pniewy

Grupa Seniorów nad morzem

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności