Oto logo strony. Piękne ono jest

Czwartkowe popołudnie

Ocena 0/5

W czwartkowe popołudnie 6.07.2023r. w parku OPS w nowo wybudowanej  altance- po raz pierwszy - spotkali się Seniorzy na POWITANIU LATA. Przy kawce i ciastku w rytmach muzyki biesiadnej rozwiązywano przygotowane zadania o tematyce letniej. Pan Zenon Stachowiak grillował  kiełbaski , którymi uraczyli się wszyscy biesiadujący. Akcesoria plażowe w wyobraźni przeniosły uczestników nad wodę  co spowodowało , chęć uczestniczenia przez nich w różnych konkursach tj: łowieniu rybek na wędkę, rzucaniu do celu piłeczkami i kółkami, tańcu, które dostarczyły porcji dobrego humoru i wspomnień wakacyjnych. 

,,To kolorowe lato,
  każdy je lubi za to,
  za ciepłe dni,
  gdy słońce świeci kwiatom.
  To kolorowe lato,
  każdy je lubi za to,
  bo zawsze z latem wszystkim 
  Żyć się chce !”

Powitanie_Lata_2023_(1) Powitanie_Lata_2023_(2) Powitanie_Lata_2023_(8) Powitanie_Lata_2023_(3) Powitanie_Lata_2023_(4) Powitanie_Lata_2023_(5) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności