Oto logo strony. Piękne ono jest

Majowe grillowanie

Ocena 0/5

W ciepłe i słoneczne majowe popołudnie 14.05.25r.  Seniorzy spotkali się w mini- ogrodzie  na wspólnym ,,Majowym grillowaniu”. Przy pysznej kiełbasce z grilla przygotowanym przez p.Andrzeja i Mirka oraz placku z rabarbarem - ach co to była za uczta dla podniebienia. Wspólnie śpiewano piosenki biesiadne , było można również spróbować i wziąć udział w łowieniu rybek, oraz pograć w bulle. Uczestnikom  upłynął czas w milej atmosferzeMajowe grillowanie z Seniorami

 

Galeria zdjęć

Majowe grillowanie (1) Majowe grillowanie (2) Majowe grillowanie (3) Majowe grillowanie (4) Majowe grillowanie (5) Majowe grillowanie (6) Majowe grillowanie (7) Majowe grillowanie (8) Majowe grillowanie (9) Majowe grillowanie (10) Majowe grillowanie (11) Majowe grillowanie (12) Majowe grillowanie (13)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności