Oto logo strony. Piękne ono jest

W kręgu dobrego samopoczucia - rozmowy z Psychologiem

Ocena 0/5

Zaproszenie na spotkanie z psychologiem

Treść plakatu: 

Organizator Społeczności Lokalnej Centrum Usług Społecznych w Pniewach

zaprasza Seniorów na spotkanie z Psychologiem Panią Martyną Grobelną-Mrówka  

pt. „W kręgu dobrego samopoczucia – rozmowy z Psychologiem”  

które odbędzie się 12 listopada 2024 roku

o godzinie 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Dębinie

oraz 13 listopada 2024 roku

o godzinie 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Chełmnie. 

  

 

Działanie realizowane w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

 "Rozwój Wielkopolskiej Sieci Centrów Usług Społecznych"

w ramach Priorytetu 6 "Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności