Oto logo strony. Piękne ono jest

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Ocena 0/5

W czwartek 17 lutego 2022 r. w Dziennym Domu Seniora odbyło się spotkanie walentynkowe. Seniorzy z tej okazji przygotowali program artystyczny, przedstawiając różne oblicza miłości, bo przecież jak mówi tekst piosenki: „Każdemu wolno kochać”. W programie wykorzystano fragmenty poezji, prozy i piosenki o uczuciach jakie towarzyszą nam w codziennym życiu.

Zatem życzymy dużżżo miłości…

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

Walentynki w Dziennym Domu Seniora

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności