Oto logo strony. Piękne ono jest

Wspomnienia z wakacji

Ocena 0/5

W czwartkowe popołudnie  07.09.2023 r. pniewscy Seniorzy spotkali się z wieloletnimi przyjaciółmi z Międzychodu, aby powspominać wakacje oraz wspólny wyjazd nad morze, który odbył się w czerwcu. Pan Leon oraz pani Grażynka, którzy są pasjonatami fotografii przyjechali na nasze zaproszenie z przygotowaną fotorelacją na której każdy mógł siebie odnaleźć. Bardzo miłą niespodzianką okazał się również zmontowany film z roku 2005, który sprawił wszystkim Seniorom ogromną radość oraz przywołał wiele pięknych wspomnień. To był cudowny czas pełen wzruszeń i uśmiechu.

Spotkanie w DDSSpotkanie w DDSSpotkanie w DDSSpotkanie w DDS

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności